Ній формі. Ним відрізняється йонно-молекулярне рівняння від молекуСкладіть йонно-молекулярні

рівняння реакцій, що відітаким молекулярним рівнянням:а) Mn(NO3)2 + Ba(OH)2 = Mn(OH), + Ba(NO3)2;б) Na,S + HSO4 = Na,SO4 + H,S1;в) 2KOH + CO2 = K2CO3 + H2O;г) Ni(OH)2 + 2HCl = NiCl2 + 2H,0.​

Ответы на вопрос

Отвечает Буяльская Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Mn(NO3)2 + Ba(OH)2 = Ba(NO3)2 + Mn(OH)2↓

Mn(2+) + 2NO3(-) + Ba(2+) + 2OH(-) = Ba(2+) + 2NO3(-) + Mn(OH)2↓

Mn(2+) + 2OH(-) = Mn(OH)2↓

Na2S + H2SO4 = Na2SO4 + H2S↑

2Na(+) + S(2-) + 2H(+) + SO4(2-) = 2Na(+) + SO4(2-) + H2S↑

2H(+) + S(2-) = H2S↑

2KOH + CO2 = K2CO3 + H2O

2K(+) + 2OH(-) + CO2 = 2K(+) + CO3(2-) + H2O

2OH(-) + CO2 = CO3(2-) + H2O

Ni(OH)2 + 2HCl = NiCl2 + 2H2O

Ni(OH)2 + 2H(+) + 2Cl(-) = Ni(2+) + 2Cl(-) + 2H2O

Ni(OH)2 + 2H(+) = Ni(2+) + 2H2O