СРОЧНО!!!!!!! За наведеними схемами рівнянь реакцій напишіть молекулярні рівняння реакцій та

електронні баланси. Укажіть окисник і відновник, процеси окиснення та відновлення. КІ + СІ2 = І2 + КСІ ZnS + O2 = ZnO + SO2 H2S + Br2 = HBr + S Fe2О3 + С = Fe + СО FeO + С = Fe + CO Cu20 + С = Cu + CO ZnO + C = Zn + CO MnO2 + C = Mn + CO Fe2O3 + H2 = Fe + H2O MoO3 + Н2 = Мо + Н2O

Ответы на вопрос

Отвечает Хертек Аэлита.

Ответ:

Объяснение:

2KI + Cl2 = I2 + 2KCl

2I(-) -2e = I2(0)     1    ок-ие

в-ль

Cl2(0) +2e = 2I(-)  1    в-ие

ок-ль

2ZnS + 3O2 =2 ZnO + 2SO2

S(-2) -6e = S(+4)         2   ок-ие

в-ль

O2(0) +4e = 2O(-2)   3   в-ие

ок-ль

H2S + Br2 = 2HBr + S

S(-2) -2e = S(0)         1   ок-ие

в-ль

Br2(0) +2e = 2Br(-)   1   в-ие

ок-ль

Fe2O3 +3 C = 2Fe +3 CO

Fe(+3) +3e = Fe(0)   2    в-ие

ок-ль

C(0) -2e = C(+2)      3    ок-ие

в-ль

FeO + C = Fe + CO

Fe(+2) +2e = Fe(0)   1   в-ие

ок-ль

C(0) -2e = C(+2)       1    ок-ие

в-ль

Cu2O + C = 2Cu + CO

Cu(+) +1e = Cu(0)   2   в-ие

ок-ль

C(0) -2e = C(+2)     1    ок-ие

в-ль

ZnO + C = Zn + CO

Zn(2+) +2e = Zn(0)   1   в-ие

ок-ль

C(0) -2e = C(+2)       1   ок-ие

в-ль

MnO2 + 2C = Mn + 2CO

Mn(+4) +4e = Mn(0)  1   в-ие

ок-ль

C(0) -2e = C(+2)        2   ок-ие

в-ль

Fe2O3 + 3H2 = 2Fe + 3H2O

Fe(+3) +3e = Fe(0)   2   в-ие

ок-ль

H2(0) -2e = 2H(+)     3   ок-ие

в-ль

MoO3 + H2 = Mo + H2O

Mo(+6) +6e = Mo(0)   1    в-ие

ок-ль

H2(0) -2e = 2H(+)       3   ок-ие

в-ль