Обчислити масу солі та води , щоб приготувати розчин масою 60 г із масовою часткою кухонної солі 8%​


Ответы на вопрос

Отвечает Королев Данил.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 60 г

W(в-ва) = 8%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 60 * 8 / 100% = 4,8 г

m(р-ля) = m(р-ра) -m(в-ва) = 60 - 4,8 = 55,2 г