В розчині масою 250 г міститься 15гNaCl. обчисліть масову частку розчину ​


Ответы на вопрос

Отвечает Даулетова Дана.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 250 г

m(в-ва) = 15 г

Найти

W(в-ва)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 15 / 250  *100% = 6%