Складіть йонно-молекулярні реакції між наступними речовинами Н2SO4 + NaOН ВaCI2 + AgNOз​


Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.

Ответ:

Объяснение:

H2SO4 + 2NaOH = Na2SO4 + 2H2O

2H(+) + SO4(2-) + 2Na(+) + 2OH(-) = 2Na(+) + SO4(2-) = 2H2O

H(+) + OH(-) = h2O

BaCl2 + 2AgNO3 = 2AgCl↓ + Ba(NO3)2

Ba(2+) + 2Cl(-) + 2Ag(+) + 2NO3(-) = 2AgCl↓ + Ba(2+)+ 2NO3(-)

Ag(+) + Cl(-) = AgCl↓