яку кількість речовин цинку та хлоридної кислоти використали в реакції,якщо внаслідок неї

виділилось 44,8л водню (даю 25 балов)

Ответы на вопрос

Отвечает Шутова Настя.

Ответ:

Объяснение:

 Х моль        Х моль                          44,8 л

  Zn      +       2HCl    =    ZnCl2     +    H2

n=1 моль        n=2 моль                   n=1 моль

                                                       Vm=22,4 л/моль

                                                        V = 22,4 л

Х моль Zn   -   44,8 л   Н2

1 моль  Zn   -   22,4 л  Н2

n(Zn) = 1*44,8 / 22,4 = 2 моль

Х моль   HCl   -   44,8 л  Н2

2 моль   HCl   -   22,4 л  Н2

n(HCl) = 2 * 44,8 / 22,4 = 4 моль