11. Напишіть рівняння реакцій взаємодії цинку з концентрованою сульфатною кислотою. Розставте

коефіцієнти методом електронного балансу, вкажіть окисник та відновник.

Ответы на вопрос

Отвечает Маяцкий Егор.

Ответ:

Объяснение:

Zn + 2H2SO4 = ZnSO4 + SO2 + 2H2O

Zn(0) -2e = Zn(+2)     1    ок-ие

в-ль

S(+6) + 2e = S(+4)     1     в-ие

ок-ль