Напишіть молекулярне, скорочене та повне йонне рівняння реакції, що відповідає схемі: Pb-* + S2-—

PbS.

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Арина.

Ответ:

Объяснение:

Pb(NO3)2 + Na2S = PbS↓ + 2NaNO3

Pb(2+) + 2NO3(-) + 2Na(+) + S(2-) = PbS↓ + 2Na(+) + 2NO3(-)

Pb(2+) + S(2-) = PbS↓