Складіть рівняння реакції за схемою хімічних перетворень : Si>SiO2>Na2SiO3>K2SiO3>KCl​


Ответы на вопрос

Отвечает Калдыбаева Дария.

Ответ:

Объяснение:

Si +O2 = SiO2

SiO2 + 2NaOH = Na2SiO3 + H2O

Na2SiO3 + 2K = K2SiO3 + 2Na

K2SiO3 + 2HCl = 2KCl + H2SiO3↓