Потрібно приготувати розчин масою 500 г з масовою часткою калій хлориду 14 %. Визначте необхідні

для цього маси калій хлориду та води.

Ответы на вопрос

Отвечает Гагарин Васик.

Ответ:

m(KCl) = 70g

m(H2O)-430g

Объяснение: W(KCl)= 14% або 0,14

m(KCl)= 500*0.14=70g

m(H2O)= 500-70 = 430