У дві пробірки налийте по 1 мл розчину барій хлориду. В одну пробірку долийте 1 мл розчину натрій

сульфату, в другуаргентум(1) нітрату.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Лера.

Ответ:

Объяснение:

BaCl2 + Na2SO4 = BaSO4↓ + 2NaCl   (белый осадок)

BaCl2 + 2AgNO3 = Ba(NO3)2 + 2AgCl↓ (белый творожистый осадок)