В якому обємі водню при н.у міститься стільки ж молекул сквльки їх в зразку кисню масою 3,2 г


Ответы на вопрос

Отвечает Балчиунас Слава.

Ответ:

2H2+O2-->2H2O

n(O2)=m/M=3,2г/32г/моль=0,1 моль

n(H2)=2n(O2)=0,2 моль

V(H2)=n*Vm=0,2моль*22,4л/моль=4,48 л

N(H2)=n*N(A)-->0,2моль*6,02*10^23моль^-1=1,204*10^23 (где N(A) - постоянная Авогадро)

Объяснение: