Напишіть молекулярні та йонні рівняння за такими скороченнями Ba(3-) + SO4(2-) = BaSO4 H(2) + OH

= H20

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Алексей.

Объяснение:

BaCl2+H2SO4=BaSO4+2HCl

Ba(2+)+2Cl(-)+2H(+)+SO4(2-)=BaSO4+2H(+)+2Cl(-)

Ba(2+)+SO4(2-)=BaSO4

HCl+NaOH=NaCl+H2O

H(+)+Cl(-)+Na(+)+OH(-)=Na(+)+Cl(-)+H2O

H(+)+OH(-)=H2O