В якому об`ємі води слід розчинити 25 г солі, щоб утворився розчин з масовою часткою розчиненої

речовини 12,5%? Помогите дам 50 балов пожалуста помогите!

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Кирилл.

Объяснение:

m(р-ра)=m(в-ва)*100%/W(в-ва)=25*100/12,5=200 г

m(р-ля)=m(р-ра)-m(в-ва)=200-25=175 г=175 мл