У 20 грамах розчину міститься 4 грам калій хлориду. Яка масова частка солі в розчині? Скорее


Ответы на вопрос

Отвечает Култыгина Екатерина.

Відповідь:

Дано:

m(р-ну)= 20 г.                  

m(KCl)= 4 г.                                                  

Знайти:                

W(KCl)  - ?                              

Пояснення:

20 г - 100%

4 г - х %

х = 4 г * 100%/ 20 г = 20%

В-дь: W(KCl) = 20%