Поможіть з хімією,буду вдячна Знайти ступінь дисоціації хлорнуватистої кислоти НОС1 у 0,2 н

розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Хлопков Дима.

Дано :

Cн HOCl = 0,2 н

α - ?

Решение :

HOCl - слабый электролит, Кд HOCl = 3,9*10^-8

α = √Кд/С = √3,9*10^-8/0,2 = √1,95*10^-7 = 4,4*10^-4