3. Визначте молекулярну формулу вуглеводню, масова частка Карбону в якому становить 85,7%,

відноснагустина його випарів за воднем дорівнює 28.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жусупов Иса.

D за H2(CxHy) = 28.

W(C) = 85.7%

W(H) = 100 - 85.7 = 14.3%

Mr(CxHy) = 28 * 2 = 56.

Ar(C) = 0.857 * 56 = 48.

n(C) = 48 / 12 = 4.

Ar(H) = 0.143 * 56 = 8.

n(H) = 8 / 1 = 8.

где n - кол-во атомов(индекс).

C4H8 - Бутилен(бутен).