Обчисліть масову частку речовини в розчині, якщо в 400г воды розчинили 80г цукру​


Ответы на вопрос

Отвечает Подолян Алина.

Объяснение:

Дано

m(р-ля)=400 г

m(в-ва)=80 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра)=m(р-ля)+m(в-ва)=400+80=480 г

W(в-ва)=m(в-ва)/m(р-ра). *100%=80/480. *100%=17%