Обчисліть молярну концентрацію розчину калій гідроксиду, якщо відомо, що 2 літри розчину містить

168 г калій гідроксиду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпенко Ярослав.

Ответ:

1.5 M

Объяснение:

n(KOH) = m/M = 168/56 = 3 моль

с(КОН) = n/V = 3/2 = 1,5 M