4. Відносна молекулярна маса вищого оксиду семивалентного елемента у 38,75 рази більша за

відносну молекулярну масу гелію. Масова частка Оксигенуу вищому оксиді54,2%. Визначте цей елемент. Обчисліть масову часткуГідрогену у його леткій сполуці.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шталтовой Александр.

1)визначимо масу оксигену в цій сполуці:

щоб її знайти потрібно масову частку помножити на масу оксиду

46*0,695=31,97(г)

2) тепер знайдемо масу елементу в цій формулі для цього від всієї маси оксиду віднімаємо масу оксигену

46-31,97=14,03(г) елмент-нітроген  

формула NO₂ение: