Обчисліть відносні молекули маси речовин: a) CI2, O3, P4 b) CO, H2S, H3PO4​


Ответы на вопрос

Отвечает Великая Ангелина.

Ответ:а) Mr (Cl2)= 35×2= 70 Mr(O3)= 3×16=48

Mr(P4)=4×31=124

b) Mr(CO)=12×16=192 Mr(H2S)=2×1+32=64 Mr(H3PO4)= 3×1+31+4×16=98