ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА До розчину купрум(II) додайте 1-2 краплини розчину калій гідроксиду Що

спостерігаєте? Складіть молекулярне, повне та скорочене рівняння реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Диана.

Ответ:

CuSO4 + 2KOH = Cu(OH)2 + K2SO4

Cu2+  +SO42- + 2K+  2OH- = Cu(OH)2 +2 K+   + SO42-

Cu2+  + 2OH- = Cu(OH)2 выпадает осадок голубого цвета

Объяснение: