8. у 40 мл води (н. у.) розчинили 10 г натрій хлориду. Визначте масову частку солі в розчині.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кулешова Лиза.

m NaCl = 10 г

V воды = 40 мл

w NaCl - ?

m р-ра = 40+10 = 50 г

w NaCl = m NaCl / m р-ра * 100% = 10/50 * 100 = 20%

Ответ : 20%