1) Зі скороченого йонного рівняння написати молекулярне, повне йонне та скорочене йонне рівняння.

Fe2++2OH-=Fe(OH)22)​

Ответы на вопрос

Отвечает Лесников Илья.

Объяснение:

FeCl2+2NaOH=Fe(OH)2+2NaCl

Fe(2+)+2Cl(-)+2Na(+)+2OH(-)=Fe(OH)2+2Na(+)+2Cl(-)

Fe(2+)+2OH(-)=Fe(OH)2