СРОЧНО ДАЮ 30 БЛ знайти масу солі і води яку потрібно для приготування розчину масою 412 г с

масою частковою 86%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никишин Максим.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 412 г

W(в-ва) = 86%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 86*412 / 100% =354 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 412 - 354 =58 г