Яка кількість молекул міститься в 4,4 г вуглекислого газу (СО2).


Ответы на вопрос

Отвечает Ехимова Лиза.

Ответ:

n(CO2)=4,4/44=0,1 моль

N(CO2)=0,1*6,02*10-²³=0,602*10-²³ молекул