4. Скласти формули речовин розрахувати відносну молекулярну масу CaCO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Виталий.

Mr(CaCO₃)=Ar(Ca)+Ar(C)+3Ar(O)=40+12+3×16=100