Обчислити кількість речовини сполуки NaNo3 масою 15 грам​


Ответы на вопрос

Отвечает Жармагамбетов Нуржан.

Ответ:

0,18 моль

Объяснение:

M(NaNO3)=85 г/моль

m=n*M(NaNO3),звідси n=m/M(NaNO3)

n=15 г/85г/моль=0,18 моль