Обчисліть масу осаду, одержаного в результаті взаємодії розчину барій нітрату масою 320 г з масовою

часткою солі 10 % і розчину сульфатної кислоти.СРОЧНО!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лидия.

Ответ:

Объяснение:

Ba(NO3)2 + H2SO4 -> BaSO4(ос) + 2HNO3

M(Ba(NO3)2)= 261г/моль

М(BaSO4) = 233г/моль

Знайдемо масу солі:

m(Ba(NO3)2)=320г*10%=32г

Знайдемо масу осаду через пропорцію:

m(BaSO4)= 32*233/261= 28,6г