!!! СРОЧНО!!!Обчисліть масові частки елементів у сполуці CS2​


Ответы на вопрос

Отвечает Койшиев Аскар.

Ответ:

Объяснение:

Mr(CS2) = 12 + 32 · 2 = 76

w(C) = 12/76 · 100% = 15,8%

w(S) = 64/76 · 100% = 84,2%