Обчисліть кількість речовини магній оксиду масою 1,6г.пж срочно пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Макс.

Ответ:

0,04

Объяснение:

Дано :

m(MgO)=1,6

n(MgO)=?

Mr(MgO)=24+16=40 г/моль

n(MgO)=m(MgO)/Mr(MgO)=1,6 г./ 40 г/моль = 0,04 моль