Скільки молекул містить азот кількістю речовини 0 6 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Шуткова Виктория.

Ответ:

N(N2)=3.612×10^23молекул

Объяснение:

N(N2)=0.6×6.02×10^23=3.612×10^23молекул