Скласти йонно-молекулярні рівняння гідролізу (за 1 ступенем) і вказати реакцію середовища сполук:

CuCl2, K2SiO3

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Катя.

Ответ:

Объяснение:

CuCl2 = Cu(2+) + 2Cl(-)    гидролиз по катиону

Cu(2+) + HOH = CuOH(+) + H(+)   среда кислая   pH<7

Cu(2+) + 2Cl(-) + HOH = CuOH(+) + 2Cl(-) + H(+)

CuCl2 + H2O = CuOHCl + HCl

K2SiO3 = 2K(+) + SiO3(2-)   гидролиз по аниону

SiO3(2-) + HOH = HSiO3(-) + OH(-)  среда щелочная pH>7

2K(+) + SiO3(2-) + HOH = 2K(+) + HSiO3(-) + OH(-)

K2SiO3 + H2O = KHSiO3 + KOH