Літій гідроксид + бромідна кислота. Відповідь аргументуйте. Напишіть молекулярні,

йонно-молекулярні повні та йонно-молекулярні скорочені рівняння реакцій, які відбуваються.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Марина.

Ответ:

LiOH + HBr = LiBr + H2O

Li(+) + 2OH(-) + H(+) + Br(-) = Li(+) + Br(-) + H2O

H(+) + 2OH(-) = H2O