5. За підвищеної температури аргентум(1) оксид розкладається на прості речовини. Склади рівняння

реакції, урівняй методомелектронного балансу та визнач окисник та відновник. Обчислимасу оксиду, якої достатньо для добування 16,2 г металу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубков Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

2Ag2O  ->   4Ag + O2

Ag(+) +1e = Ag(0)     4    в-ие

ок-ль

2O(-2) -4e = O2(0)  1     ок-ие

в-ль

      Х г              16,2 г

    2Ag2O   ->   4Ag   +   O2

n=2 моль            n=4 моль

М=232 г/моль     М = 108 г/моль

m=464 г               m=432 г

Х г   Ag2O   -   16,2 г  Ag

464 г Ag2O  -  432 г  Ag

m(Ag2O) = 464 * 16,2 / 432 =17,4 г