У 300мл води розчинили 50г мідного купоросу обчисліть масову частку солі у приготовленому розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Актан Тамирлан.

Ответ:

m(H2O) = 300 мл*1г\мл = 300 г, масса раствора = 300+ 50 = 350 г

W= m вещества\m раствора*100% = 50\350*100% = 14,28% или 0,1428

Объяснение: