Знайти об'єм аміаку,якщо його маса 3,4г (н.у.)​


Ответы на вопрос

Отвечает Катасонова Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(NH3) = 3,4 г

М(NH3) = 17 г/моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(NH3)

n(NH3) = m / M = 3,4/ 17 =0,2 моль

V(NH3) = Vm *n = 22,4 * 0,2 =4,48 л