Яка маса осаду випадку, якщо крізь кальцій і гідроксид пропустити вуглекислий газ, об'ємом

60л.(н.у.)

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Сонечка.

V(CO2) = 60 l

m(осаду) - ?

n(CO2) = 60 / 22.4 = 2.67 mol

               2.67 mol  x mol

Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O

                 1 mol     1 mol

1:2.67 = 1:x

x = 2.67

m(CaCO3) = 2.67 * 100 = 267 g