1. Обчисліть масові частки всіх елементів у речовинах P2O5​


Ответы на вопрос

Отвечает Митин Александр.

Ответ:

Объяснение:

M(p2o5)=142г/моль

W(p)=62/142=43.7%

W(0)=80/142=56.3%