Обчислити масові частки елементів в речовині: ZnCO3.


Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Ксения.

Ответ:

50,79%

Объяснение:

M(Zn(NO3)2)=65+28+96=189

w(O)=96*100/189=50,79%