7. У якій кількості речовини вуглекислого газу (СО2) міститься 60,2•10 атомів Оксигену?Дано:​


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

n(co2)=10моль

Объяснение:

n(co2)=N/Na=60.2×10^23/6.02×10^23=

=10моль