Обчисліть кількість речовини сульфатної кислоти масою 4,5 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Деренок Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(H2SO4) = 4,5 г

М(H2SO4) = 98 г/моль

Найти

n(H2SO4)

n(H2SO4) = m / M = 4,5 г / 98 г/моль =0,046 моль