Укажіть відносну молекулярну масу речовини формула якої basio3​


Ответы на вопрос

Отвечает Кунцевич Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Mr(BaSiO3) =  Ar(Ba) + Ar(Si) +3*Ar(O)=137+28+3*16=213