Обчисліть масові частки елементів у речовині, формула якої N2O5 (7 клас)


Ответы на вопрос

Отвечает Хруник Аня.

Объяснение:

Mr(N2O5) = 108

W(N) = (Ar(N) * 2) / Mr(N2O5) = (14 * 2) / 108 = 0.25926 = 25.926%

W(O) = (Ar(O) * 5) / Mr(N2O5) = (16 * 5) / 108 = 0.74074 = 74.074%

Ответ: W(N) = 25.926%; W(O) = 74.074%

Отвечает Трифонов Даник.

Ответ:

N²O⁵ 1) Mr(N²O⁵) = 14×2+16×5 =28+80=108

W(N) - ? 2) W(N) = 28/108 =26%

W(O) - ? 3) W(O) = 80/108=74%