скласти рівняння реакцій в молекулярній, повній і скороченій йонних формах: магній оксид —>

магній сульфат —> магній гідроксид —» магній нітрат

Ответы на вопрос

Отвечает Кошечкина Рина.

Ответ:

Объяснение:

MgO + H2SO4 = MgSO4 + H2O

MgO + 2H(+) + SO4(2-) = Mg(2+) + SO4(2-) + H2O

MgO + 2H(+) = Mg(2+) + H2O

MgSO4 + 2NaOH = Mg(OH)2↓ + Na2SO4

Mg(2+) + SO4(2-) + 2Na(+) + 2OH(-) = Mg(OH)2↓ + 2Na(+) + SO4(2-)

Mg(2+) + 2OH(-) = Mg(OH)2↓

Mg(OH)2 + 2HNO3 = Mg(NO3)2 + 2H2O

Mg(OH)2 + 2H(+) + 2NO3(-) = Mg(2+) + 2NO3(-) + 2H2O

Mg(OH)2 + 2H(+) = Mg(2+) + 2H2O