Натрій масою 2 г прореагував з водою. Обчислити масу утвореного лугу і об’єм водню, що виділився за

нормальних умов. а. 2,4 г і 9,7 лб. 3,48 г і 0,97 лв. 24 г і 5,41 лг. 34,8 г і 9,7 л

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Карина.

Ответ:

б)

Объяснение:

  2 г                                           Х г                Х л

  2Na       +       2H2O     =     2NaOH     +     H2

n=2 моль                            n=2 моль              n=1 моль

М=23 г/моль                  М=40 г/моль           Vm=22,4 л/моль

m=46 г                            m=80 г                      V = 22,4 л

2 г  Na   -   Х г   NaOH

46 г Na  -  80 г  NaOH

m(NaOH) = 2 * 80 / 46 = 3,5 г

2 г  Na   -   Х л    Н2

46 г Na  -   22,4 л  Н2

V(H2) = 2 * 22,4 / 46 =0,97 л