Обчисліть масову частку розчину якщо до 120 г води додали 30г солі ))


Ответы на вопрос

Отвечает Кошечкина Рина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ля) = 120 г

m(в-ва) =30 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 30 + 120 =150 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 30 / 150  *100% =20%