Обчисліть, яку кількість речовини становить метан метан (CH4) масою 1г​


Ответы на вопрос

Отвечает Оразбай Куандык.

Ответ:

Відомо: m (СН4)=1 г.

Знайти: n(CH4)-?

Розв’язання:

n=m/M, де M=Mr г/моль

Mr(CH4)= Ar(C)+4•Ar(H)=12+4•1=16. M(CH4)=16 г/моль.

n(CH4)=1 г:16 г/моль=0,06 моль

Відповідь: 0,06 моль.