Вкажіть кількісний і якісний склад та визначте відносну молекулярну масу сполук :N2O5,Al2O3,SO3


Ответы на вопрос

Отвечает Калько Кристина.

Ответ:

Объяснение:

Mr(N2O5) = 14*2 + 16*5 =108

Mr(Al2O3) = 27*2 + 16*3 =102

Mr(SO3) = 32 + 16*3 =80