Визначте масу атомів Гідрогену у 72 г води. Виберіть одну відповідь: 8 г 16 г 4 г 24 г


Ответы на вопрос

Отвечает Іванюк Дана.

Ответ:

Объяснение:

В 18 грамах води маса водню 2 г, а 72 г буде х

Складаємо пропорцію:

18---2

72----х

х=72*2/18=8(г)

Відповідь: 8 г